Tellimisinfo

 

Tegelikult on meie e-poest tellimine imelihtne. Tähtsaim on leida midagi hingelähedast, lisada see ostukorvi, täita mõned punktid ning peale arve tasumist jääda põnevusega ootama paki saabumist.

Mõned punktid toome siiski välja, mida palume meie e-poest tellides silmas pidada:

1. Valides toote ning jäädes oma ostusoovile kindlaks, tuleb vormistada tellimus. Selleks palutakse Teie andmeid, mis on vajalikud arve ning kauba saatmiseks.

2. Pärast tellimuse esitamist saadetakse arve Tellija e-posti aadressile. Tasumist ootame 3-tööpäeva jooksul, tellimus jõustub alles pärast seda. Juhul, kui selle aja möödudes arvet ei tasuta, siis eeldame, et tellimusest soovitakse loobuda ning see tühistatakse. Kuid ärge muretsege, me ei tunne sellepärast pahameelt – vahest kohtuvad meie teed mõni teine kord.

3. Selleks, et luua usalduslik suhe, tagab Tellija enda poolt esitatud andmete õigsuse. Meie aga ei avalda Teie isikuandmeid kolmandatele isikutele, neid kasutatakse ainult tellimuse täitmiseks ja tellimusega seotud küsimuste lahendamiseks.

4. Meie e-poes saab toodete eest tasuda pangaülekandega OÜ Kleidi Kodu arvelduskontole (konto nr EE211010220240114225) SEB pangas, märkides ära tellimuse numbri ning toote nimetuse.

5. Toote hinnale lisandub postikulu, mis on Tellija kanda. Võimalik on valida Itella SmartPOSTI ning Omniva (endine Post24) kauba kättetoimetamise teenuse vahel.

6. Paki postitame 3 tööpäeva jooksul summa laekumise hetkest.

7. Kui olete valinud kauba kättesaamise viisiks Tulen ise järgi, võetakse Teiega ühendust ning lepitakse kokku aeg ja koht kauba üleandmiseks Pärnu linna piires. Selle eest eraldi tasu ei küsita.

8. Omalt poolt püüame tagada võimalikult hea tootekvaliteedi, kuid palume siiski arvestada, et Kleidi Kodu toodang on meie oma väikeste käte töö ning vahel võib toodetel esineda pisikesi iseärasusi. Mis mõistagi muudab toote veelgi erilisemaks ja ainulaadsemaks. Siiski soovime, et tunneksite oma ostu üle siirast heameelt. Kui see aga mingil põhjusel nii ei ole, võtke meiega ühendust e-posti aadressil info@kleidikodu.ee. Samal aadressil palume märku anda ka mistahes tähelepanekutest, millega olete meie e-poes ostlemisel kokku puutunud. Õpime alles meiegi.

9. Vahel võib tekkida vajadus väikesteks muudatusteks – selleks jätab Kleidi Kodu endale õiguse muuta infot, hindu, toodete kirjeldusi, tellimustingimusi  ning muud oma kodulehel.

Rõõmu südamesse,

Kleidi Kodu